| Florentina63751 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in baie? e o senzatie mai placuta, mai "libertina"?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E ok dar să folosești lubrifiant deoarece apa îngreunează penetrarea și nici partenera nu se va simți ok să o faceți pe uscat. Eu unul am facut sex în cada, pe mașina de spălat, în mașină odată, pe balcon de se uita vecine de vis-a-vis la noi, în bucătărie, pe masă în sufragerie și am rupt masa asta se întampla de revelion, s-a rupt masa prietena a cazut eu am ramas în picioare cu steagu în vânt.

| Issabela26 a răspuns:

Eu am incercat si mi se pare ok daca ai loc sa te desfasori... cel mai bine e sa incerci t, udifera de la persoana la persoana!

| Robbii a răspuns:

N.am incercat thinking