| sandra_8620 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul la prima intalnire? vi s-a intamplat? povestitihappy... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dearscorpion a răspuns:

Buna, Sandra! Nu s-a intamplat! Parerea mea este ca nu e bine deloc asta! Cum poti sa faci dragoste cu o persoana pe care nu o cunosti decit fizic. Poate servi doar ca o placere de ceva timp dar mai departe ce, nimic. Nu cred ca e bine. Dar e viata fiecaruia si fiecare cu parerile sale despre asta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut ocazia odata anul trecut dar rezultatul nu a fost asa satisfacator.

| ana_2556 a răspuns:

Sexul la prima intalnire denota ca o tipa e tarfa happy

| porto89 a răspuns:

Am preferat sarutul la prima intalnire.e pasarica mea...winking

| Marcelino a răspuns:

E OK. Atata timp cat se realizeaza o legatura profunda intre cei doi si se simt atrasi, de ce nu?