| Bogdan1212 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul salbatic?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai de obicei sexul salbatic se face din pasiune, cei care s-au cunoscut recent si se manifesta foarte efervescent in pat, dar mai ales din placere, exista multi carora le place hardcore, li se pare excitant si ii satisface mai bine decat un sex softcore cu multe pupaturi si mangaieli.

Am o parere buna, cred ca fiecare trebuie sa se exprime in pat asa cum doreste si desigur sa-si gaseasca partenerul potrivit pentru asta, e clar ca amandurora trebuie sa le placa hardcore-ul.

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

O parere buna. atata timp cat in spatele salbaticiunii se ascunde dragoste, respect si sinceritate happy
E bine daca ambilor parteneri le face placere

| BassHunter13 a răspuns:

Cu persoana iubita orice fel de sex este frumos, chiar si cel salbatic!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu una buna.
In general nu am o parere despre sex o.O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate rani... fizic ma refer. acum fiecare cu ale lui.

| Madayna a răspuns:

Sa stii ca merge din cand in cand un sex salbatic cu iubitul, vorbesc din privinta mea big grin
Si in concluzie, am o parere foarte buna love struck

| Voidwithin a răspuns:

te transformi in omul de neardenthal

| xBya a răspuns:

Una buna.

| 69dacăvrei a răspuns:

Misto.

| fotbalistata a răspuns:

Daca este facut din pasiune si din iubire sunt de acord.

| Robert_Iriminescu_1996 a răspuns:

E bun dar nu in exces