| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat cuminte si o fata asa mai rea care e si betiva pe deasupra? Am vazut in filme ca de obicei in genul acesta de cupluri barbatul e mai calm mai calculat gandeste logic in schimb ea e asa cum e. Vreau sa vad si parerile voastre.

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cuplul perfect, unul tipic americanilor! Daca mai traiesc si in rulota, aia e' treaba, peisajul este completat laughing.

| Pricope_Marius_1997 explică:

Eu cel putin asa am vazut, oaia alba cu oaia neagra.

| Apokales a răspuns:

Cred ca relatia lor n-o sa mearga daca nu pune si baiatu' botu' la o sticla, doua... trei, patru.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Apokales):

Eu cel putin asa am vazut in filmele americane, ca el era genul de om mai linistit si calculat dar ea era alcolica si mahalagioaica plina de tatuaje si il mai si batea din cand in cand. El nu o batea pe ea de loc pentru ca intr-un fel tinea la ea si ii intelegea nebunia si prostia pe care o avea in ea. Baiatul bun si fata rea, din doi unul e baza ori el ori ea iar copii stateau si se uitau la prostia pe care o aveau cei doi, vedeau ca tatal e moale si pampalau si mama salbatica.
Nu stiu in america familiile sunt diferite.

| aumih16 a răspuns:

Depinde! viata reala difera de ce vezi in filme seriale!

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru aumih16):

Bine dar eu asa am vazut in film, ea era plina de tatuaje cu o frizura imputita il lua la mist-o mai mereu iar el era linistit, calm, calculat si faza e ca dupa ce s-a purtat urat cu el nu a batut-o de loc, baiatul s-a lasat pagubas si a plecat.

| aumih16 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Am inteles atunci! mda nu stiu ce sa zic spun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viața bate filmul.

| Stropdeploaie a răspuns:

Cred Ca ai vazut prea multe filme. si incepe sa ti afecteze viata reala!

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Stropdeploaie):

Daca vrei sa stii viata bate filmul.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Stropdeploaie):

Si ca sa stii si tu sfarsitul lumii a venit deja in occident america, europa, e gata.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

CRed ca si la multe documentare te uiti... pe Netflix>?laughing))))

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Adevarul este ca nu stiu cat timp ar functiona o astfel de relatie, acum depinde dupa caz cat de permisiv este barbatul in cauza.