| AlehandruAlM a întrebat:

Ce parere aveti de virginitatea la 19 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Total normal pentru un tanar ocupat sa-si faca studiile si sa acorde importanta doar la ceea ce considera el a fii important si necesar, mai ales daca nu are o prietena/iubita.
Sexul este recomandat sa-l practici, cu o persoana pentru care ai sentimente, ca sa fie mai placut si trait intens.
Nu-ti fa probleme, ca nu imbatraneste cuculetul, ai timp de sex o viata intreaga, pana la 70-80 de ani, sa tot faci sex fara nici o oprire, dar important este sa-l faci cu o persoana draga!

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Puțin trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa. Presupun ca te mananca destul de tare intre picioare si naspa de tine ca nu te poti scarpina. E asa de greu sa iti faci o prietena mai Alexandru?

| AlehandruAlM explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar deloc eram curios. Oricum relațiile intime vreau sa le am după ce ma insor. Nu poti gasi pe cineva de incredere in ziua de azi.