| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Ce parere aveti? E facut de mine : http://www.trilulilu.ro/AndreeaSilvana/8f3c5e07ac758f

10 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Frumostongue

| Malvina24 a răspuns:

E foarte frumos videoclipul.Ai talent, chiar imi place si melodia de la Heaven. Feliciatri!

| Stefania a răspuns:

Wow`sad, imi curg lacrimile`sad

Mi-am da seama ca asta i s-a intamplat tie sad

Nu?`sad

crying

Nu are rost sa suferi pentru un baiat, te inteleg ca l-ai iubit mult, dar inca la varsta de 15 ani nu sti ce e dragostea, dar pobabil ca tu esti altfel de copil, gandeste-te ca daca la varsta asta asa ai simtit atunci peste vreo cativa ani va fi si mai greau`crying

Bafta`sad`love struck >:d

| Any_2443 a răspuns:

Foarte frumos...am patit si eu la fel ca tine...numai ca la mine nu a fost o despartire oficiala doar ca a plecat si acum nu ma mai intereseaza de el.

| cryss_6160 a răspuns:

Cum se numeste ultima melodie pe care ai pus-o?:d Imi e cunoscuta dar nu-i stiu titlulbig grin

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

... Ce poveste trista mai ales reala
Prin ce trec fetele noastreCit sufera din cauza baietilor
wow acest video a fost minunat Andreea esti cu siguranta o fat
Minunata
Dar incearca sa uiti de el Viata merge mai departe...
Mia placut mult acest video
succes mai departehappy (h) (h) (H)

| larya234 a răspuns:

Wow e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut mult si sa stii ca te inteleg, iti inteleg durerea. Imi pare rau ca ai suferit atat, ar fi fost frumos sa dureze prima dragoste la nesfarsit dar nu a fost sa fie. Iti va trece cu timpul, nu de tot, dar va fi mai bine si cine stie, poate vei gasi pe cineva care te va face sa uiti durerea. Numai bine!

| iamaprincess a răspuns:

Waw, deci e super trist, la final mi-au dat lacrimilecrying
Imi pare rau ca acel baiat nu a stiut sa te iubeasca si sa te astepte... straight face sper sa reusesti sa il uiti.>big grin

| MinnieRawr a răspuns:

Wow! mi'au dat lacrimilecrying
imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat. sper ca intr-o zi o sa il uiti pe acel baiat si ca o sa ai din nou acel zambet.