| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Ce parere aveti? Va place? E facut de mine=(( http://www.trilulilu.ro/AndreeaSilvana/8f3c5e07ac758f

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Wow e facut de tine? Daca intr-adevar e facut de tine e prea frumos. mi-au dat lacrimilesad minunat.

| Puf a răspuns:

Unii baieti chiar nu merita. Lasa, a fost un hop din viata ta, vei trece peste, uite partea buna a lucrurilor e ca ai invatat s aiub esti si ai invatat ceva din aceasta experienta. Data viitoare fii mai atenta, stiu e prima dragoste si nu ai sa il uiti niciodata, insa vei intalnii pe alt cineva care va sterge ori ce urma de a lui si te va face fericita exact asa cum meriti.

| lovenotsex a răspuns:

Daca este povestea ta, reala, imi pare rau pentru acest final.Aceasta e iubirea ofera dezamagire, suferinta, prin naivitate, minciuna,"iubire oarba", dar cu timpul vei trece peste aceasta deziluzie. Timpul iti va oferi iubirea pe care o meriti, chiar daca va exista frica. dar ea va veni la tine.Sincer au fost doar" vorbe simple" din partea lui.Sa fi iubita! nu renunta la a zambi si spera la iubirea adevarata...

| alessutz11 a răspuns:

Povestea e superba, imi pare rau pentru indiferenta lui. Si acum, daca nu te superi, criticile. Este interesant, nu multi au idei asemanatoare, dar melodia se confunda cu povestea, e usor incurcat. Puteai la fel de bine sa alegi o melodie la pian, fara versurile piesei ar fi fost mult mai usor de urmarit. Eu am ascultat-o la volum incet, pe fundal era foarte bine acceptata de urechile mele, dar ceva imi spune ca tot un pian ar fi facut treaba mai buna. Ai avut poze cu mesaje gen "I miss you" sau "Mi-e dor de noi". Ideea nu a fost rea deloc, dar cand scria, mesajele din poza pareau mult mai interesante decat povestea. Culoarea scrisului: la inceput mi-a placut foarte mult negru pe albastru, superba combinatie. Nici pozele nu m-au deranjat foarte tare, dar la unele culoarea scrisului se intrepunea cu imaginea si asta il facea un pic mai greu de urmarit. In rest, impecabil. Nu am observat greseli de ortografie, repetitii, etc., am stat sincer cu mana la inima la fiecare secunda sa vad continuarea, introducerea a fost superba si la sfarsit mi-au dat lacrimile. Sa-ti dau un pont: Dupa ce pui punct, lasi un spatiu intre el si primul cuvant din propozitia urmatoare. La fel si cu virgula (te poti orienta la capitolul estetica din ce am scris eu pe aicihee hee ). In concluzie, a fost un video reusit cu foarte putine piedici pe ici si colo. Dar si tu trebuia sa te astepti la o parasire cu inima rece de la un tip mai mare cu 10 ani. Dar stii cum se spune, "Life goes on", asa ca lasa amintirile care storc lacrimi sa se stearga...