| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Fetelor v-ati despartit de prieten de curand si nu puteti sa va reveniti. Uitati o mica incurajare facuta de mine http://www.trilulilu.ro/AndreeaSilvana/a571da6616ff1e. Spuneti-mi ce parere aveti.

5 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Asta incerc sa le explic si eu tuturor celor care sufera din dragoste pe aici.
ti-a iesit foarte bine filmuletul, mie una mi-a placut foarte mult si ceea ce ai zis si imi place foarte mult si piesa de pe fundal.se potriveste foarte bine.
sper ca va ajuta macar o persoana acest filmulet.de fapt nu sper, sunt sigura ca cei care il vor urmarii vor deschide ochii si vor vedea mai bine si mai clar ce e de facut dupa o despartire.

| GeoOrgiannna a răspuns:

Mie sincer imi place :X:X ii chiar foarte tare :X

| Oxanna a răspuns:

Foarte frumos...nu ca as fi avut nevoie dar oricum frumos din partea ta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcarie