| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/AndreeaSilvana/8f3c5e07ac758f vizionare placuta si va rog spuneti-mi ce parere aveti despre povestea mea de dragoste. Daca mai e cineva care sufera din dragoste sigur o sa-i placa asta...

3 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Frumos pacat ca aceste intamplari dor mai tare decat ori ce rana pe corp
am simtito si eu pe pielea mea si data viitoare sper sa fiu mai atent

| SweetCherry a răspuns:

Trist...
Pacat ca s-a terminat asa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ft emotionant si tristsad...eu zic ca totul va fi bine, nu-ti pierde speranta.
p. s imi poti zice te rog cine interpreteaza prima melodie, imi place enorm dar nu stiu cum se numeste si cine o interpreteaza.ms mult