| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Ce parere aveti? E facut de mine : http://www.trilulilu.ro/AndreeaSilvana/8f3c5e07ac758f

4 răspunsuri:
| Alle_1389 a răspuns:

Wow
Andreea
este absolut superb
; xx
Am ramas uimita de povestea aceasta.
Chiar a fost frumos. odata.
Dar el nu te merita happy
Poate candva o sa apara o alta iubire. Un alt baiat |care te va iubi cu adevarat si nu o sa te lase niciodata singura happy
Iti doresc tot binele din lume...

Pupici

| ale a răspuns:

Iubire'', incearca sa gandesti pozitiv, NU TE-A MERITAT, tu meriti ceva mai bun de aceea nu sunteti impreuna, vei intalnii si persoana care sa te meritehappyah si asculta de fratele tau, iti vrea binele.
PS:FRUMOS TARE CLIPUL.

| faranumexD a răspuns:

Doamnee sad.
imi pare foarte rau pentru tine...
nici nu vreau sa ma gandesc cat de mult ai suferitstraight face

Superb!
big hug
[sper sa-ti gasesti sufletul pereche]
el nu te-a meritat, si nu a stiut nici sa aprecieze iubirea tahappy

| Gabrielle_4620 a răspuns:

Proof happy