| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți fetelor depre băieți care fac oral si nu recunosc?

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Pentru ca le este rusine sa recunoasca, asta este o chestie care trebuie sa ramana doar intre ei 2 si atat sau pe TPU, unde nu te cunoaste nimeni oricum, si au toti curajul sa se exprime laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E repungnant sa bagi gura in gaura care scoate deseuri uterine, maciuca nu elibereaza nimic doar slobozie lucie. Poate de aia nu recunosc

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa mai incerce, pana isi perfectioneaza tehnica.
Prezervativul feminin sau foita chinezeasca pentru clitorisul femeii ( si prezervativul masculin pentru barbati), sunt recomandate la sexul oral, facandu-l mai placut.
Secretii produc ambele organe, atat vaginul femeii cat si penisul barbatului, dar o igiena locala facuta riguros inainte de sex, sau folosirea prezervativelor femeiesti ori masculine, fac ca sexul oral sa fie mai placut si fara retieneri.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral este un subiect delicat, care ar trebui discutat doar in cuplu, nu la colt de strada cu prietenii.
Sexul oral este practicat de ambii partneri, doar ca baietiilor le este rusine sa recunoasca ca-l fac, din snobism.
Este de altfel o partida ca oricare alta, care poate produce placere si satisfactie, daca baiatul stie ce face.

| Sofer a răspuns:

Nu e obligatoriu sa recunoasca.