| anonim_4396 a întrebat:

Am intalnit un baiat care la 24 de ani e virgin. Ce parere aveti de acest baiat?

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil a avut si are alte prioritati in viata,lucru care il face si foarte selectiv.
Interesat de cariera personala si de imbogatirea spiritului, ii e greu sa gaseasca o fata care sa se ridice la nivelul lui, drept pentru care, prefera abstinenta si nu o relatie de compromis.
Un baiat exceptional care stie ce vrea si are puterea sa astepte, gen tot mai rar intalnit!

| mona a răspuns:

Poate se pastreaza pentru atunci cand isi va intalni marea dragoste, din punctul meu de vedere mi se pare ok

| MishikiCrisy a răspuns:

Pai... habar n-am.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Ce sa zic, nu e ceva neobisnuit. Asa cum fetele in ziua de azi fac sex la 10 ani exista si persoane virgine la 24 sau chiar mai mult. Nu e mare lucru. Unii vor sa faca sex dupa casatorie. Fiecare alege ce vrea sa faca si cand. A fost alegerea lui. Tu il cunoasti mai bine, tu ar trebui sa iti formezi o parere despre el. Noi nu il cunoastem. E sincer cu tine. Apreciaza asta. happy

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sunt unele persoane care sunt de parere ca cel mai bine este sa te pastrezi curat pana la casatorie, caci asa ar fi "normal" dupa legile morale. dar ce stiu eu? Fiecare cu parerea sa happy App: Si eu cunosc astfel de persoane. Chiar mai multe, si nu am nimic cu ei. Sper ca ti-am fost de folos

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai eu stiu...
Doar tu l-ai cunoscut nu eu laughing
De unde stii ca e virgin, ti-a spus el?

| MioaraParalescu a răspuns:

Poate e un baiat mai rusinos, si de aceia nu a avut multe iubite.
Iti place de el?laughing

| raluca0306 a răspuns:

Fiecare cu viata lui.

| raluca0306 a răspuns:

Fiecare cu viata lui si mentalitatea lui.Nu conteaza varsta, conteaza sa fie iubire.

| neutrino a răspuns:

Despre oamenii cu handicap nu ai voie sa comentezi nimic.

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru neutrino):

Daca esti virgin, inseamna ca esti handicapat?raised eyebrows

| sabin89 a răspuns:

Poate se pastreaza pentru mai la batranete.

| Oana92 a răspuns:

Hmm...ce parere pot sa am despre un barbat pe care nu il cunosc? Nici una...

Faptul ca e virgin nu il caracterizeaza cu nimic, poate nu a gasit persoana potrivita, are alta conceptie despre viata, e un tip timid sau poate un nesimtit langa care nu vrea sa stea nimeni, poate te minte, poate vrea sa para mai interesant...sunt zeci de motive.

| Pitzipoanca a răspuns:

E prea bun pentru tine.
Serios, esti incapabila sa gandesti singura si ceri sfaturi pentru orice?

| Urpaniel a răspuns:

Ce părere ai tu despre el? Fii sinceră.

| Urpaniel a răspuns:

Plictisitor, şi are dreptate tipul de deasupra.

| Weider a răspuns:

Poate e genul de baiat care vrea sa inceapa relatia sexuala cu femeia visurilor lui, sau dupa casatorie.

| BlackOldSun a răspuns:

Intrebarea este cum te-a facut sa te simti? ce te atrage la el?

| M4SOnIC a răspuns:

straight facesurprise Vb, serios?
a fost traumatizat tipu` de mic rolling on the floor

| Đεмоη a răspuns:

Ce parere sa ai happy poate ca minte.nu mai avea tu incredere in ce spune lumea happy tu ai incredere in tine si atat. Oricine poate mintii pentru a incerca sa puna mana pe ceva.

| aaaandreeaa a răspuns:

Si casatorestete cu elbig grin

| Mihai_Shearer_1993 a răspuns:

Este fatalau laughing