| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi, femeile, despre finalizarea pe fata? Detaliat raspunsul va rog...

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Întrebarea este aiurea formulată!/// Fata = Femeie// Față!? /// Întrebarea se referă cumva la murdărirea feței sau a trupului partenerei sexuale, cu spermă? Da așa trebuie procedat, corect! // Asta până ce vei avea o parteneră sexuală, ceva mai solidă, care să îți tragă o bătaie, de să stai în spital câteva luni bune!, și după asta, mai vezi tu ce mai faci.

| ana_2556 a răspuns:

Mi se pare incredibil de scarbos. Nu as accepta asa ceva niciodata.

| bianca9422 a răspuns:

Ca respectivul are niste probleme si ca se uita si se INSPIRA prea mult din filmele porno
deci nu as avea cum sa fiu cu un astfel de specimen vreodatawinking

| VadTot a răspuns:

Cred ca ai vazut prea multe filme porno nu i asa?
Dar adevarul este ca depinde de la fata la fata.Si crede ma nu vei primi aici un raspuns sincer Cu toate iti va raspunde ca nu ar suporta asa ceva.DEci aceasta intrebare este genul de intrebare la care de fapt mai bine nu ai intreba asa la unison Acum sincer cine crezi ca ti va recunaste.in fine Probabil nici prietena ta nu accepta asa ceva si esti intr o mare dilema nu i asa? Asa ca mai bine ai grija de prietena ta si sa nu faci vreo prostie si sa ti pierzi prietena dintr o prostie care ai vazut prin filmele erotice...

| anca13 a răspuns:

E pentru curve...

| BillyX a răspuns:

Eu zic ca depinde de cuplu, depinde de cat de mult sunt de deschisi la minte,pareri pro si contra la infinit pe subiectul asta delicat, dar fetelor nu o mai luati asa de tragic ca nu muriti, daca exista exceptia aia de baiat si o face din dragoste in felul lui? plus ca sa nu uitam barbatii vor ca o femeie sa fie o printesa in public si o curva in pat. poate in timp va dati seama si acceptati treaba asta. poate nu.Bafta all

| morningstar a răspuns:

Dezgustator, m-as simti umilita, nu as suporta asta si cred ca si el ar fi un om `cu probleme` daca si-ar dori asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nicio dilema. Cu filmele porno mai putin ca nu am timp. Am citit insa atatea legate despre subiectul asta incat am vrut sa vad cum sta treaba cu adevarat printre fete.