| Travolta02 a întrebat:

Ce poate însemna scurgere vaginala maronie? Am avut sex protejat în ziua 4 a ciclului. Scurgerea a apărut în ziua 27 a ciclului. Dureri în partea inferioara a abdomenului de parca ar veni menstruația cu câteva zile înainte de scurgere și după scurgere. E ziua 30 a ciclului și tot nu a venit. Menstruația de data trecuta a fost în ziua 31 și e un ciclu neregulat. Poate sa fie sângerare de implantare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai nou, baietii au scurgeri maronii din vagin?
Ori tu esti cumva hermofrodit, avand si vagin si penis?

| Together a răspuns:

Sex protejat in a 4-a zi a ciclului si doar atat inseamna ca nu ai cum sa fii insarcinata.

Scurgerile alea probabil sunt legate de menstruatie.