| Sara2 a întrebat:

Ce pot face pentru a grabi menstruatia sa vina? am luat si duphaston 5 zile si tot nu imi vine , am deja 14 zile de intarziere

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu esti insarcinata, la 3-4 zile de la ultima pastila de Duphaston, iti va veni menstra. daca nu vine, ia serios in consideratie o sarcina.

7 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Poate esti doar stresata, ca nu vine, stiu cum e, fa-ti un test de sarcina daca nu apare (daca e cazul ) daca nu un control la ginecolog...
Toate cele bunewinking

| Crinutzaaa a răspuns:

Poate esti insarcinatastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| Shortround a răspuns:

14 zile de intarziere? Fa un test de sarcina, e pozitiv faci la 2-3 zile un control ginecologic ca sa vezi sigur daca esti insarcinata in ce luna etc happy

| Sara2 explică (pentru Shortround):

Am avut un singur contact in ziua in care trebuia sa imi vina si a fost protejat cu prezervativ, alte contacte nu am avut de...ãhã

| Shortround a răspuns:

Oricat de putin s-ar fi slabit prezervativul ai fi putut ramanebatting eyelashes Nu conteaza ca ai avut 1 sg contact in ziua in care trebuia sa-ti vina. Ai avut contant cu 1-2 luni inainte sa-ti intarzie. cica daca esti insarcinata iti mai vine 2 luni dupa ce ai ramas. asa se zice nu stiu daca-i adev