| dariie a întrebat:

Ce pot sa fac cand plac mai multe fete dar niciuna nu ma place dar ma place alta de care mie nu imi place? va rog sa imi ziceti ca sunt deprimat si nu stiu ce sa fac i cuma sa ma manifest fata de fetele de care imi plac!happy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poarta-te cu fata pe care o placi asa cum se poarta cu tine fata care te place.
Si, poarta-te cu fata pe care n-o placi cum se poarta cu tine fata care iti place!
Tu ai solutia gata!
Bafta!

| ignore a răspuns:

Cel mai bine e sa stai singur o vreme sa devi mai bun(schimba ceva la tine ceva in bine ).si imprietenestete usor cu ele si dupa ce le cunosti mai bine o sa vezi k o sa iti gasesti potrivita care sa te si placa.