| bogdan324 a întrebat:

Am o "problema,, pentru ca sunt niste fete tot de seama mea care ma plac si nu pot scapa de ele, pentru ca am bani si din astea.Cum pot scapa de fetele alea ca sunt un fel de scai si nu inteleg ca nu imi place de niciuna dintre ele (sunt 3 fete), cred mai au putin si o sa ma vada si pe geam cum dorm! laughing. Cum pot scapa de ele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Ignora-le,insa nu le jigni.chiar daca ele te plac pentru bani, ar trebui sa le respecti. evita-le si spune-le politicos ca nu simti nimic pentru nici una dintre ele.

| bogdan324 explică:

PS:nu sunt urat laughing

| adrya_9388 a răspuns:

E simplu le spui ca esti gay...acum lasind gluma la oparte...le zici ca doresti o prietena numai pentru sex si nu esti gata pentru relatii serioase si nu-ti plac fetele care se tin skai de tine.