| catrinoiu2001 a întrebat:

Cum stiu ca o fata ma place si eu i-am zis ca o plac, dar sa nu-mi ziceti cu prizirea ca am incercat

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai sa vezi felul ei de a fi nu? Purtarea ei, daca-ti raspunde la priviri, la zambete, la glume, Apoi intervii sa-i deschida ochii un prieten sau un coleg, sa-i zica ca o placi atunci vezi ce fel se manifesta nu? Multa bafta!

1 răspuns:
| roxutza2010 a răspuns:

Sunt de acord cu superdorex, dar totusi am o obiectie: de ce sa-ti trimiti avocatii sa-i spuna ca o placi cand poti face tu asta? Poate sa-i deschida putin ochii cu apropouri mai merge dar cel mai bine este sa ai o discutie fata in fata cu ea.