| Goldenlevel a întrebat:

Ce pozitii de sex propuneti la barbati cu un penis de 12cm? Dau funda

Răspuns Câştigător
| gheorghe_9417 a răspuns:

Nu asculta pe absolut nimeni care iti ofera un raspuns negativ la legat de subiectul asta.Crede-ma ca daca stii cum sa faci, botele de 18+/cm o sa fie ZERO. Important e ce simte si cum o faci sa simta si cand stii sa schimbi pozitia. Un plus in situatia asta, e sa fii super curajos, inventiv si sa fii salbatic. Ai incredere in tine si vei ramane surprins de reactia partenerei.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau cele mai indicate sau de preferat pozitii sexuale ar putea fi : sexul pe la spate/doggy style, la/pe umeri cracii, sau cea in care femeia este deasupra asa cum apare/este prezentat in link-ul urmator : http://imgur.com/DmnDddK Sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Cam mic, nu te ajuta nici o pozitie, dar daca e actrita buna o sa te simti si tu binewinking

| anamaria82726 a răspuns:

Ea deasupra, e cel mai ok

| Jonas94 a răspuns:

Doggy-style (pe la spate), umeri-craci (îi ridici picioarele pe umerii tăi).
Cam astea sunt pozițiile care te pot ajuta.

| asdf2kpower a răspuns:

Niciuna. Cu așa cățeluș în pantaloni, nici măcar poziția labagiului nu o poți face.

| DomnulFute a răspuns:

Smulgel si lasa sa fie folosit pe post de dildo