| CatalinT3 a întrebat:

E normal ca la 17 ani sa am un penis de doar 11-12cm? pot satisface vreo fata?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal si poti satisface orice fata cu scula ta.

| DovleacTurbat a răspuns:

Cat ai degete si limba esti taticul lor

| Panzer1945 a răspuns:

11-12 cm in erectie sau in stare flasca? Daca este in erectie, da. Conteaza calitatea actului sexual, nu lungimea penisului. Deci, stai linistit.

| UserulAnonim a răspuns:

Media lungimii penisului in Romania este de 13 cm, iar tu pana la 25 de ani ai timp sa-l cresti.

Plus ca adancimea unui vagin e de 10 cm, si nu conteaza lungimea, conteaza ceea ce stii sa faci cu ea.winking

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Da, 9 centimetri trebuie sa ai

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

Nu te ingrijora, femeile in general au nevoie de doar 8-10 cm pentru a fi satisfacute. Daca dezvolti calitate in act si iti alegi perechea potrivita, nu trebuie sa te ingrijorezi.

| serioux69 a răspuns:

Nu.

| satanguard a răspuns:

Lungimea nu contează aaa mult ci cum il folosesti.pe lângă alte "trucuri"

| Lichi_Cătălina_2002 a răspuns:

Media unui penis in europa este de 9 cm, fii mandru de al tau laughing
funda?