| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este mare diferenta intre un penis de 12cm si cel de 15? ce parere aveti de cel de 12?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un penis a carei lungime este cea mentionata de tine, poate fi considerat ca avand o lungime acceptabila, probabil de 6-7 femei din 10. Fiindca adancimea medie a vaginului este de 8-10 cm rezulta ca in majoritatea cazurilor penisul respectiv va reusi sa excite vaginul pe intreaga sa adancime in timpul penetrarii. Iar daca iti folosesti inteligent degetele, buzele si limba in mod absolut sigur vei reusi sa satisfaci aproape orice femeie. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Cel de 12 cm, este în creștere.

| lpavel a răspuns:

Pai cel de 12 e cam mic pentru un adult happy 15 e o marime medie pe care o au cei mai multi!

| Golyat18 a răspuns:

Bai, pe unu l am auzit ca se plangea de 14 ca i mic mno iolam de vreo 17 dar nul folosesc

| Viitorulapropiat a răspuns:

Mai rau era sa-l ai mai mic! 2 e o marime normala, care poate satisface. IN comparatie cu cel de 15, logic ca este inferior.

| Fcd_Gheorghe_1998 a răspuns:

Dacă penisul satisface, nu este diferența