| Bianca_8569 a întrebat:

Ce reclame stupide știți? FUNDĂ:*

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

App toate de la televizorhee hee

Mai ales cea cu pinguinii care fac reclama la prajitura aia, nu mai stiu cum se numeste! Cu lapte si mierelaughing

| Dyony01 a răspuns:

Era una d p sport. ro era o fata care vroia o banana iar maikasa i-a zis ca banana e a ei ea sa serveasca un mar... apoi s-a dus femeia la baie cu banana-n buzunar p urma scriia p ecran,, pentru ca barbati iubesc mai mult sport.ro,,laughing)

| Eu.si.atat a răspuns:

Ai gresit categoria.

| Petru_7202 a răspuns:

Este una pe youtube la prezervative, in care baiatul il baga in gura sa'l ascunda de tatal fetei (ai gresit categoria!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general toate sunt cat se poate de handicapate... scuzati expresia dar cred ca asta este cel mai bun cuvant, cea cu aia care comunica tusind... sau aia de la pasta de dinti care scuipa unul in chiuveta straight face. total aiurea si sunt multe