| nicku92 a întrebat:

Ce risc... exista? daca. baiatul..se atinge..de organul sexual..feminin..sa zicem..asa un joc..de atingeri. exista intre ei.
(nu relatie)...

8 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

Cum adica? La ce te referi? Fii mai explicit!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ajunge sperma in vagin poate genera o sarcina, sansele sunt mici dar nu inexistente.

| nicku92 explică (pentru suntserios):

Nu a ajuns....in asta si consta intrebarea...

| suntserios a răspuns (pentru nicku92):

Pai daca esti asa de sigur atunci de ce ma intrebi. sa stii ca spermatozoizii nu se vad cu ochiul liber ca sa fii tu asa sigur ca nu a ajuns

| Fabian20 a răspuns:

Eu m-am "jucat" asa asa km zici tu si dupa ce am terminat de facut si nu s-a intamplat nmc

| availablehandyman a răspuns:

Adica sa faca sex? sau la ce te referi prin atingeri?

| nicku92 explică (pentru availablehandyman):

Atingeri ...ale organelor. sexuale..masculin si feminin... (nu sex)

| DeDeutSsSa a răspuns:

O aventura... sau doar atractie sexuala!