| Gameru a întrebat:

Ce rost mai are sa iubesti doar pentru suferinta?! straight face Mie unul nu imi mai trebuie iubita veci straight face

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lasa ca va fi bine si fara ea, banii si lucrurile bune care le facem in viata ne mentin fericiti. Sa traiasca cine vrea cu muiere, eu am vazut numai scandal in relatii si am intalnit tinere care vroiau luxuri.

33 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Si a mea e tot pisica de apartament, dar o iau in weekenduri la curte, si acolo o las libera. La bloc nu mai am curaj sa o las, am avut ceva motani pana acum, si se umpleau de purici, veneau muscati de caini, pana la urma nu mai veneau deloc sad
Cand e pe afara si apar persoane straine prin curte, se freaca de picioarele lor, apoi vede ca nu-s 'de-ai casei' si maraie, ii scuipa... laughing
Cand era mica statea in baie cat faceam dus, acum nu mai sta, in schimb abia asteapta sa ma prinda pe wc, mi se pune pe genunchi si incepe sa ma maseze (cu ghearele) rolling on the floor
Daca as putea, i-as face cateva clone si le-as pune in congelator, ca ma sperie gandul ca deja are 4 ani, si viata de pisica e scurta sad Parca ieri am luat-o, incapea intr-o palma si urmarea tot ce misca prin casa, inclusiv propria codita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Https://www.youtube.com/watch?v=OgL1_F2xLHA si mie imi e dor de cat de dulce era atunci cand era mic. :)) Bestia asta imi sare pe picioare acum cand mai inchid geamul seara si cum e intuneric sa te trezesti cu ceva agatat care te rontaie nu e prea placut =)). Mai ales daca e 4.

Mai eu nu am vrut niciodata sa-l invat pe afara ca sa nu-l apuce iesirile din casa cand vede usa, la cate masini sunt nu-mi prea surade.

Mda nu e suficient de lunga pentru cat ne-am dori noi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stau intr-un cartier linistit, cu alei intre blocuri, nu ajung pisicii pana pe strazile mai circulate. Era ok pentru pisici, insa acum cativa ani erau foarte multi caini, imi era frica si mie sa vin seara pe jos. Nu prea as mai tine motan, ca devin puturosi dupa 2-3 ani, ii apuca 'gagicareala' si isi marcheaza teritoriul prin casa, vin batuti, tavaliti prin cate balti... Foarte urat :))
http://classiccar.3xforum.ro/img/pics/classiccar.3xforum.ro/ok_119230.jpg
http://www.99poze.ro/_865682189/42/