| Anomim2025 a întrebat:

Ce să aleg de Revelion pentru că sunt foarte blocat.

Să merg cu o prietenă cu grupul ei de prieteni sau sa fac cu grupul meu de prieteni? Este singura șansă să fac sex.

Răspuns Câştigător
| Shimozukushiki a răspuns:

Dacă este unica ta șansă cu ambele grupuri, și nu știi ce să alegi, atunci dă cu banul și vezi

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca doar pentru sex vrei poate i ti iei țeapă, esti tu sigur ca si ea vrea sa faca sex cu tine? Ai intrebat o macar sau te vei "trezii" in noaptea de revelion ca esti acuzat de viol. Vrei sa incepi anul nou la pîrnaie?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Unica sansa sa faci sex este sa ai o partenera care vrea si ea, dar sa ai si locul unde sa va manifestati