| D3u99 a întrebat:

Ce sa aleg un revelion cu prieteni sau un revelion cu rudele?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prietenii ți-i alegi singur(ă) - în vreme ce neamurile ți-s băgate pe gât de natură.
Evident că o petrecere cu prietenii pe care i-ai selectat deja e net superioară calitativ unei petreceri cu mult băbăret și moșnegăret cu care n-ai nimic nici în clin nici în mânecă de cele mai multe ori.

| mona a răspuns:

Eu as alege prietenii ca de rude sunt satula

| positivity a răspuns:

Eu zic că e mult mai frumos cu rudele, pentru că într-o zi nu veți mai avea parte de un astfel de revelion. Cu prietenii ai timp toată viaţa.
Sărbători fericite!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E mai ieftin cu rudele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rudelewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cel mai mult de parerea ta..eu il voi face cu prietenii, fiindca de Craciun amsatat cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallhee hee Craciunul se face mai mult cu familia iar de revelion, daca vrei sa te distrezi mai bine il faci cu prietenii happy

| Resurrection a răspuns:

Cu rudele as alege eu dar aici depinde in compania cui te simti tu bine.

| Katoteshika a răspuns:

Alege cu cine vr... alegerea tawinking
alege cu cine te simti cel mai bine si cu cine te simti in largul tau:*
trebuie sa te simti bine de revelion

| xFakeSmilex a răspuns:

Cu prieteni, deoarece cu rudele probabil ai sarbatorit Craciunul. Revelionul este o ocazie de petrecere alaturi cu prieteni spun eu.

| elysi a răspuns:

Dupa parerea mea Craciunul este pentru familie iar Revelionul ar trebui petrecut cu prietenii...

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Eu doar Craciunul il petrec in familie. Dar eu as zice ca revelionul sa-l petreci cu prietenii. E alta chestie, poti sa faci ce vrei ( sa bei, fumezi eventual, sa te imbeti si alte chestii.) Deci bafta la decizii.

| brunetta24 a răspuns:

Eu zic sa l faci cu prietenii, e mai distractiv decat sa stai cu rudele.Craciunul e pentru familie, Revelionul e pentru distractie.

| mdr0099 a răspuns:

Daca vrei sa te distrezi si sa bei si sa faci tot ce vrei fal cu prieteni daca esti mai sentimental/a si iti iubesti familia binenteles cu rudele