| victor333 a întrebat:

TPU am o intrebare arzatoare- i am dat niste mesaje amuzante unei fete gen flirt iar ea era cu inca o fata colega de clasa cu mine care le a citit cand ne am vazut la scoala mi a spus ca i au placut f mult mesajele trimise de mine acelei fete care e tot cu noi in sc dar in alta clasa ce inseamna asta a zis asa din senin chiar nu ma asteptam?

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Inseamna ce a zis si i-a ca inseamna, ca i-au placut, pur si simplu a complimentat un gest facut de tine, asta nu inseamna ca are o semnificatie ascunsa sau ceva de genul.