| iAngel a întrebat:

Ce sa fac! Am fimoza adica nu pot sa belesc capul cand este in stare de erectie(sculat), si nu vreau sa ii spun mamei/tatalui sau sa ma duc la doctor!

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Problema se poate rezolva fara doctor. Spala-te bine cu sapun si dimineata si seara si da-te cu Dermovate - unguent chiar pe preput (pielea aia care nu permite decalotarea penisului = belirea); dupa ce te dai cu unguentul asta, maseaza mult si incearca sa tragi cat mai mult de el. 15 min dimineata si 15 seara or sa te ajute si in 10-14 zile ar trebui sa se mai rezolve. E bine sa incerci si sa-l belesti cand nu este erect, speli, dai cu crema si sa intre in starea de erectie (sa se scoale) gata decalotat. E putin dureros, dar mai mult ca sigur se va rezolva.
Mult spor!

Răspuns utilizator avertizat
| SexGirl1921 a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau. fata de el poate nu vei avea retineri