| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca am fimoza, cand aveam 6-7 ani parintii mei m-au dus la doctor si mi-au taiat putin din pielea penisului. Acum, cand am 16 ani nu pot sa imi decalotez penisul nici cand e in stare fleasca nici cand e in erectie (nu am nici atat rupta). Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, la 7 ani diametrul penisului e mai mic decat dupa ce cresti. Nu exista nici un context in care sa iti taie toata pielea, dar, probabil mai e nevoie de o mica interventie chirurgicala.

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

Du-te la doctor poate e nevoie sa-ti taie toata pielea! Astfel nu vei mai avea probleme :/