| anonimaa a întrebat:

Ce sa fac? baiatul pe care il plac tocmai s-a despartit de iubita lui dar si cu mine se poarta frumos chiar foarte...pe mess ma baga mereu in seama, azi m-a chemat afara cea ce nu a mai facut pana acum iar cand ma prinde in curtea scolii ma pune sa-l pup...eu ce sa cred?
am auzit ca daca vreau sa ma placa trebuie sa-i arat ca il ador apoi sa fiu indiferenta. e adevarat? chiar merge?
vreau sa ma placa. ce trebuie sa fac? lui ii plac fetele bune (ma incadrez in standardele lui) stiu ca trebuie sa ma port natural chatterbox alte sfaturi?

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Nu cred ca e adevarata chestia asta cu " sa il adori si pe urma sa fi indiferenta ", daca am vazut-o ca ma adora o intreb daca vrea sa fie ceva, daca nu.
Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine.

| anka_6296 a răspuns:

Hehe bv tocmai l-ai cucerit eu zic asa... ce mai asteptzi frumoaso laughing spune-i ca tu il placi ca nai nimic de pierdut si intreaba-l si pe el la fel ...iti garantez rezultatul o sa fie placutwinking

| Raluca_6071 a răspuns:

Stai de vroba cu elwinking
Cel mai bine e sa il intrebi ce simte.

Stii, nu trebuie sa ii arati ca esti foarte foarte foarte chiar extrem de fericita ca te place [daca te place].

Dupa cate spui tu chiar te place.
Insa nu pot garanta.
Vorbeste cu el pe mess.
Inteaba-l ce simte.

Si dawinking trebuie sa fi foarte naturala.winking

Sper ca te-am ajutat :*