| diana221 a întrebat:

Ce sa fac cand o fata il place in acelasi timp de baiatul care il iubesc

Răspuns Câştigător
| Cik_Oxan_1988 a răspuns:

Consider in situatia data, doar baiatul poate face alegerea, el daca are sentimente fata de tine el te va alege doar pe tine, sfatul meu este"Ai rabdare, caci cu rabdarea rezolvi foarte multe"succes!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sa il placa si 100 de fete, important e pe cine alege el sa-i fie alaturi

| neutrino a răspuns:

Trebuia sa ne spui si daca baiatul stie ca voi doua existati.

| Xtadelo a răspuns:

Esti prea mica pentru iubiti straight face

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackAng3l a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci: sa tii de el si sa il faci sa aiba ochi numai pentru tinewinking

| IMINENT a răspuns:

Si iubitul e Mickey Mouse si cealalta e Barbie?

| mikey06982 a răspuns:

Nu faci nimic. Poate sa-l placa, principalul tu sai placi acelui baiat, si daca va ve-ti intilni, ia seama sa nu ti-l fure big grin

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,aici scuze dar e decizia lui.Totusi,ai putea sa arati ca esti mai amabila si mai draguta decat acea fata care se tot da pe langa el.Incearca sa nu il enervezi si sa fii cat mai simpla.Baietilor le plac baietoaicele si fetele simplebatting eyelashes;happy

| andenda a răspuns:

Daca el iti da semne ca te place pe tine mai bine discuta cu ea, dar daca nu eu zic sa te dai la o parte..iti spun din propria experienta

| IoneeLaa a răspuns:

Iubie la 10 ani? :-o In fine...
Baiatul va alege, nu incerca sa il faci sa te aleaga pe tine, daca nu o sa te aleaga tine cont de urmatoarea afirmatie"ASA A VRUT DUMNEZEU" nu era potrivit pentru tine, dar stai calma fata ca mai sunt baieti, si o sa te tot asturi de ei pana pa la 20-30 de anihee hee
Funda? big grin