| Anonim147943 a întrebat:

Cum sa petrec mai mult timp cu baiatul de care imi place? Dau funda

2 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

Du-te la film la cinema in parc in excursii la o cina romantica

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Afla interesele lui și vorbește despre ele. Cheamă-l sa ieșiți afara, suna-l dar nu părea disperata deoarece va deveni distant. Fa-ti prieteni comuni. Vorbește și despre tine. Fa glume, dar nu din acelea nesărate. Dacă o fata se da la el, nu părea geloasa și las-o. Dacă nu vei reuși nici după ce ai pus în aplicare sfaturile pe care ți le-am dat, măcar vei rămâne cu o prietenie frumoasa și asta durează.