| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Ce sa fac daca un baiat ma place? adica si eu il plac si el ma place imi trimite biletele de dragoste dar nu el personal un prieten de-al lui.Ce trebuie sa fac? sa astept sa faca el primul pas sau eu? va rog ajutatima!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu tot acolo e cine îl face?

Dacă e mai timid fă-l tu, amândoi vreţi acelaşi lucru dar nimeni nu face primul pas. Probabil vă jucaţi ca şoarecele şi pisica, dar important este să-i acordaţi o şansă iubiri voastre.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Fa tu primul pas, invita-l la un suc si gata

| neutrino a răspuns:

Asteapta, poate face prietenul lui primul pas.

| MDenisee a răspuns:

Nu e bine sa astepti, poate si el face acelasi lucru cu tine, si o sa stati sa asteptati aman2 asa pna cand o sa va plictisit, mai bine fa tu primul pas si arata-i ca nu iti pasa chestia aia cu " baiatul face primul pas" ala e doar orgoliu, baga-te cu el in seama, da-i buna si zambeste-i arata-i ca il placi si ca vrei o relaie cu el in viitor, bafta :*