| Ollgutza128 a întrebat:

Ce sa fac oare, mie imi place de un baiat din clasa, dar el nici nu prea ma observa, dar nusti ce sa fac ma puteti ajuta, va rog)))

Răspuns Câştigător
| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi ce zice. Daca te place e foarte bine, daca nu asta e... mai sunt si altii. si nu te faci de ras! Asta credeam si eu acum vreo 2 ani, si cu timpul am invatat ca nu e asa. nu te faci de ras, pur si simplu il intrebi. nu ai nimic de pierdut!winking

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i asta şi te vei convinge singură dacă te vrea sau nu.

Succes.

| Ollgutza128 explică (pentru Dariusuu):

Da dar daca ele e la mine in clasa, si ma fac de ris cum o sa ii mai pot spune in fata?

| grab a răspuns:

Zambeste, saluta, vorbeste, inventeaza motive de discutie, pupati-va pe obraz ori de cate ori aveti ocazia... succes!