| zuzugirl a întrebat:

Ce sa fac sa nu cumva sa-l scap de partea parintilor lui credeti ca il va putea convinge sa ma lase in pace?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Depinde cat te iubeste, daca o face...
Daca el te vede pe tine ca fata perfecta pentru el, va completati unul pe atul, simte pentru tine acel ceva care il intoarce chiar si impotriva propriilor parinti cu siguranta nu te-ar lasa.

Dar, mai exista posibilitatea dar numai si numai daca te iubeste, sa ajunga el la concluzia ca tie ti-ar fi bine fara el, ca te incurca, ca iti poate face mult prea mult rau daca rameneti impreuna, desi...mai rar din-astea.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din intrebarea ta nu prea se intelege mare lucru.Reformuleaza.Bafta!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai sa inteleg ca parintii lui nu te vor si vor sa il indeparteze de tine hmmm pai stii daca el te iubesti nimeni si nimic nu o sa va desp nici macar ei akuam nah depinde si de el daca vr sa fie cu tine sau cu mama si tata laughing, ce varsta aveti zii imi multe ca sa stiu si eu ce sa iti zic, daca te iubeste si vr sa fie cu tine nu se va lasa influentat

| zuzugirl explică:

Sper sa nul convinga parintii lui sa se desparta de mine adica il iau pe ocolite ei ii baga tot felul de piedici ca e greu ca nu stiu ce etc