| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un băiat își i-a rămas bun de la iubita lui iar iubita lui ii zice " uff " gen oftat, înseamnă că îi e greu sa accepte despărțirea sau acel rămas - bun? Dar acel oftat poate deduce vreo șansă de reîntoarcere a fostei lui iubite?

Adică ar mai avea vreun sentiment?

Mulțumesc frumos!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba cred ca rasufla usurata ca a scapat de el.

| aditimus a răspuns:

Posibil sa fie doar un uff ca a scapat.
Ar putea sa o testeze.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru aditimus):

Cel mai posibil sa Nu fie un " Uff " ca a scăpat. O cunosc destul de bine si crede-ma ca se cate ori exista o situație de neînțeles pentru ea, ofta...

| Crackman a răspuns:

Sfatul meu este sa ramai indiferent la rahaturi de genu.
Nu te intreseaza ca esti un alpha si ca orice alpha tu stii sigur ca ai pasarica in manile tale

| alexalx1234 a răspuns:

O doare în c*r de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fosta se intoarce, urmatoarea despartire va fi mai rea decat prima