| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? ultimele 2 intrebarisunt legate de fostul meu. si mi-a zis ca regreta. si ca stie ca m-a pierdut. pana a urma roata se intoarce. dupa ce m-a lasat pentru o panarama. am o relatie cu un baiat de vreo 2 luni si ne intelegem bine, etc. in prezent nu tin nici la fostul, nici la actualul. doar sunt atasata de actualul, insa acum dupa conversatia asta m-a bulversat fostul. ce sa fac? nu mai pot straight face

Răspuns Câştigător
| MarioFrate a răspuns:

Nu te despartii de actualu'! fostul' daca te-a lasat pentru o panarama o va mai face. degeaba regreta acum, eu cred ca e prea tarziu. si la actualu' nu trebuie' sa simti ceva din prima clipa. dragostea apare in timp.