| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sad vreau sa il uit dar nu pot nu ma lasa inima. Sunetem impreuna de 1 an si 7 luni. in ultim vreme ne certam. ne vorbim urat dar pana la urma ne impacam. acum ne-am certat. si i-am spus ca nu mai are rost si el s-a saturat de mine si eu de el si ca sa ma lase in pace si sa nu ma mai sune si etc. straight face sad am mai spus asa ceva dar a doua zi mereu am cedat. nu stiu ce sa fac vreau sa fiu tare dar nu pot fara el. ne intalnim in fiacer zi si nu imi este doar iubit si prieten. Ajutati-ma va rog sad

1 răspuns:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Lasa-ti unul de la celalat.Nu aveti neoie de orgoliu si ambitie sa va strice iubirea!
Fiti in continuare doi prieteni, vorbiti despre acest aspect, fiti maturi si nu lasati vorbele spuse la nervi sa va afecteze dragostea.
Fiti doua persoane care chiar se iubesc.
Este deja un timp si iti va fi greu sa traiesti fara el.
Insa daca intr-adevar alegi sa ramai fara el, propune-i sa luati o pauza.Sa ramaneti un timp, singuri.
Bafta si multa iubire!