| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa-i spun unui baiat daca imi place de el? nu-mi pot alege cuvintele.dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Totul vine de la sine nu trebuie sa iti pregatesti tu un discurs inainte.
Cat mai rapid sa nu il pierzi.

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu trebuie sa spui tu ceva.In mod normal trebuie sa astepti dar daca esti nerabdatoare incearca sa folosesti limbaju trupului.Aratati frumusetea.Scapa o carte pe langa el.Roagal sa te ajute cu ceva.Nu uita! Nu trebuie niciodata sa il privesti intens cu gandu ca il vei face sa inteleaga ca il doresti caci e posibil sa gandesti si alte lucruri negative in acel moment si el sa nu mai inteleaga mesajul bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai zi si gata ca il pierzi dupa, crezi ca o sa te astepte toata viata sa ii zici?

| alexboyx a răspuns:

Pentru a-ti raspunde cat mai corect la intrebare da-ne mai multe detalii despre el si ce ''relatie'' e intre voi colegi/prieteni, etc