| bianca_4616 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa eu spun sau ce sa fac va rog un raspun clar celui mai bun raspuns dau funda :*

3 răspunsuri:
| Korb a răspuns:

Dap,ei bine eu sunt baiat spre deosebire de cele ce ti-au raspuns si parerea mea este:nu pe mess, facebook sau alte dracii ii spui ca-l placi, incearca sa-l aduci singur intr-un loc si spune-i asa(baietilor nu le place sa strigi in gura mare sa auda toata lumea ) fi discreta...dar sigur e doar parerea mea..si depinde si de ce gen de baiat e...nu suntem toti la fel laughing

| Biancaalone a răspuns:

Pai..depinde de baiat! Cel mai bine e sa-i spui in fata! Fara telefoane, facebook mess si alte minuni! Spune-i ca vrei sa va vedeti si gata! Ii spui ce simti! Crede-ma ca nu e bine sa ii spui pe fb, tel sau mess ca poate sa creada ca nu e adevarat si ca e dintr-un pariu!
P.S:am trecut prin asta!

| andready a răspuns:

Depinde de baiat, ar trebui sa te bagi in vorba cu el pe mess sau facebook sau sa faci cumva sa iesiti cu un grup de prieteni si savina si el.