| 369852147 a întrebat:

De unde stiu cand un baiat ma place?
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Legiuitoarea 2?
Răspunsurile voastre sunt cam a fel. :d
Acum să răspund la întrebare,atunci când un băiat te place, caută orice motiv să fie mai aproape de tine.
Plus de toate acestea, zâmbetele, glumele şi faţa lui când te priveşte, îţi vor arăta ce simte pentru tine.
Numai bine, şi să fii împreună cu băiatul pe care te atrage!

16 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Facand-ul gelos iti poti da seama daca un baiat te place.

| grab a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Sau poate afli daca ii place sa bata femei! happy

| h3r a răspuns:

Îl întrebi, și așa tu n-ai nimic de pierdut.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ii apar pete verzi pe fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai promite funda ca nu-i frumos, dupa cum se misca, isi freamata buzele, are ochi numai pentru tine, cand te vede se inroseste in obraji, se mai intimideaza cateodata samd

| gingergirl1 a răspuns:

De la el laughing
Fi serioasa, nu e asa greu sa iti dai seama! Fie dupa felul in care te priveste, vorbeste cu tine, iti zambeste si etc

Răspuns utilizator avertizat
| NickName01 a răspuns:

Daca te respecta profund chair si atunci cand s-a obisnuit cu tine. La inceput toti pot simula iubirea sau respectul!

| SelenaMe a răspuns:

Dupa felul frumos in care se comporta cu tine, mai e daca e sa incerce sa te protejeze, iti zambeste, te ajuta

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna,

Iti dai seama dupa comportament.
Pa-pa!

| misterioaѕa a răspuns (pentru Ge0rgeL):

Legiuitoarea 2?
Răspunsurile voastre sunt cam a fel. :d
Acum să răspund la întrebare,atunci când un băiat te place, caută orice motiv să fie mai aproape de tine.
Plus de toate acestea, zâmbetele, glumele şi faţa lui când te priveşte, îţi vor arăta ce simte pentru tine.
Numai bine, şi să fii împreună cu băiatul pe care te atrage!

| Roland22 a răspuns:

Iti zambeste mereu cand te vede, cauta sa se vada cu tine cat mai des, se poarta galant.mai e si limbajul trupului

| BadBEver a răspuns:

Uita-te in ochii lui... daca simti ca se uita altfel la tine decit la celelalte te place,

| didulica a răspuns:

Fiind o fata care trece de zi cu zi prin asta, mai bine il intrebi, dar stii cum se zice :cand unui baiat iii place de o fata se poarta neobisnuit dar unii sunt altfel si se poarta fumos, dar iui spun doin experienta, fa un joc de cuvinte,ca si SPANZURATOAREA prin care il iuntrbi si sa iti raspunda cu DA SAU NU, imi merge de fecare datawinking BAFTA, nu uita, sa fii tu sefa, nu fii timida, fa ce iti zice inima!

| unicornyamew a răspuns:

Asta e o situatie delicata...de obicei,se comporta mai neobisnuit fata de cum il cunosti. unii baietii sunt rautaciosi,altii se comporta foarte dragut,totul depinde de el. Dupa parerea mea,e mai usor sa iti dai seama daca te place daca il placi si tulaughing Mie cand mi-a placut de un baiat si ma tot uitam la el am observat ca si el se uita la mine big grin Ca sa fii mai sigura, poti sa iti intrebi prietenele pentru ca, in general, persoanele din jur isi dau seama cine pe cine place, si nu persoanele respective.Totusi,la un moment dat tot trebuie sa il intrebi pe el si sa clarificati ce simtiti unul pentru altul.happy

| Iulii99 a răspuns:

Poi. se comporta cu tine mai diferit... incearca sa petreaca mai mult timp cu tine. cand se uita la tine love struck parca nu sar mai uita altundeva si orice i-ai spune nu se va supara usor pe tine daca te place cu adevarat! Si in plus asta se vede in ochii lui:*! Funda?

| yuryury a răspuns:

Iti dai seama in functie de cum se comporta cu tine...sunt mai multe tipuri de baieti, unii sunt rautaciosi cu fetele pe care le plac altii se comporta foarte frumos cu ele, acum depinde de baiat