| Expect a întrebat:

Salut, vreau sa vorbesc cu o fata e din scoala cu mine e frumoasa si nu stiu ce subiecte sa mai vorbesc cu ea. Dau funda la cele mai multe subiecte.

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa ai un anumit subiect, lasa conversatia sa curga. Trebuie doar sa ai putin curaj sa o intrebi multe lucruri, ca sa aveti despre ce vorbi. Tu o cunosti si stii cam ce o intereseaza, incearca sa abordezi un subiect care ii place sau o intereseaza. happy