| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse sunt sa poti dezvolta o relatie serioasa cu cineva cu care te cunosti din mediul online?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cunosc cateva relatii formate de pe net dar majoritatea s-au destramat rapid, chiar si casnicii. Depinde de persoane, dar oricum e cam dubios sa-ti faci o relatie de pe net, eu unul stramb din nas cand aud ca s-au cunoscut pe net. Eu unul sunt reticent la asa ceva si nu se va intampla, sunt contra ideii din start, m-am atasat si eu in trecut pe net cand eram mai tanar si nu mai fac greseli de genul ))). Fata-n fata e altceva

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca o astfel de relatie sa devina permanenta este destul de mica, mai ales in cazul in care distanta dintre cei 2 este mare si intalnirile reale sunt foarte rare si cu totul intamplatoare. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Șansele unei relații serioase nu sunt generate de mediul prin cate ai cunoscut persoana. Dar relația seriooasă devine după ce vă întâlniți offline, în interacțiunea reală. Acolo apar și se dezvoltă șansele,

| mihai69 a răspuns:

Depinde doar de cei doi.

| raMLesS a răspuns:

Sanse sunt, dar ti-o dezvolti doar virtual... Daca nu intelegi cum e, poti sa incerci doar pentru experienţă, ai sa vezi ca o sa realizezi ca ti-ai pierdut timpul.

| Invictusman a răspuns:

Sanse sunt, ultima mea relație a fost cu o fata pe care am cunoscut-o pe Facebook.

| Mopmop a răspuns:

Sanse mari. Recomand wattsap. E bine sa si asculti persoana respectiva si prin apel vocal nu numai scris. La un apel vocal e aproape imposibil sa minti. Asta se schimba insa daca lucrezi la banca ca recuperator de credite. Daca te suna unul de asta te face de nu mai stii ce e cu tinehappy

| alina2k18 a răspuns (pentru Mopmop):

Cica aproape imposibil ahahaha, am mintit si in sectia de politie cu comisaru' langa mine laughing

| Mopmop a răspuns (pentru alina2k18):

Daca vorbim la telefon iti garantez ca nu ma poti minti. Nu iti zic cum fac asta, e bine sa pastrez pentru minelaughing)

| alina2k18 a răspuns (pentru Mopmop):

Puiule si eu cred ce spun laughing
Nu, nu schimb tonalitatea vociiwinking

| Mopmop a răspuns (pentru alina2k18):

Te pot prinde puisor cand eziti o fractiune de secunda laughing)

| DenisaUngurenasu18 a răspuns:

Eu cu prietenii meu ne-am cunoscut acum 5 ani pe internet, ne-am căsătorit și vom avea un baietel❤️