| alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce schimbare mi-as putea face pentru a avea un mister fata de iubitul meu sa fie cat mai interesat de mine cat mai atras?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Pe mine ma omoara cand imi zambeste duios si ma face sa o rog de mii de ori sa-mi spuna ce ascunde. Nu e nevoie de zile, luni, saptamani sau de vrut de schimbare de caracter. E nevoie de cateva minute in care sa-i dai de inteles multe dar fara sa vorbesti. Daca se va prinde, atunci e baiatul pentru tine. Daca insa nu observa asta, da-te cu capul de pereti pentru ca: NU te iubeste, nu ii pasa de tine, e chior.

| alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Liviucu):

Felicitari pentru aceste cuvinte ...esti un exemplu pentru toti barbatii ..ai un suflet minunat sa ramai asa sa fi diferit de restul. felicitari si multumesc pentru ca ma-ai ajutat te pup

| Liviucu a răspuns (pentru alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Multumesc din suflet, uou... happy

| laurentiu80 a răspuns (pentru Liviucu):

Iti multumesc si eu din suflet ca acum 5 ani m-ai despartit de o fata pe care o iubeam foarte mult, si ea pe mine. Acum dai lectii de viata pe TPU.ce mica e lumea. Oricum sa fii sanatos!

| Liviucu a răspuns (pentru laurentiu80):

Ne... cunoastem?

| laurentiu80 a răspuns (pentru Liviucu):

Pai bineinteles ca ne cunoastem... oricum nu vreau sa mai dezgrop mortii.

| Liviucu a răspuns (pentru laurentiu80):

Esti un idiot. Te astept la munca sa mi-o spui in fata, pe cine am despartit eu. Tampitule.

| laurentiu80 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu am vrut sa te ofensez, dar acum ma si ameninti. Asa ai facut si la timpul respectiv, aere de golanash. Dar se pare ca timpul nu te-a maturizat deloc, ai ramas acelasi.

| Liviucu a răspuns (pentru laurentiu80):

Clar confunzi persoana sau, esti bolnav psihic. Nu te cunosc, astfel ca nu imi aduc aminte de tine. Daca insa ai sperat la o fata cu care poate am fost impreuna pe ascuns, atunci din nou, te fac bolnav psihic. Cu atat mai mult ca te mentii in anonimat si pana si in avatar. Mi-e clar.

| laurentiu80 a răspuns (pentru Liviucu):

Lasa ca daca te concetrezi iti aduci aminte de un laurentiu sau Laur... poate si de Alexandra ai uitat... ma rog, eu zic sa o lasam balta Nu am vrut sa te ofensez, dar tu esti tipul recalcitrant. No good.ok. Nu are rost sa depanam amintiri, eu doar ti-am multumit pentru ceva.

| Liviucu a răspuns (pentru laurentiu80):

Daca esti ala de vorbeste cu Adrian Mihai, atunci ma mir cumde ca m-ai bagat in seama. Si te-am jignit pentru ca ma iei la misto in primul comentariu. Daca ea ma alesese pe mine sa iasa SI CU MINE atunci nu era vina mea. Mie nu imi pasa in veci de tine si eu o sfatuiam ce sa faca pentru ca mi se plangea ca devii obsedat. Eu mi-am jucat rolul de prieten bun iar acum nici atat nu mai sunt. Are o alta viata alaturi de o persoana minunata zice ea. La fel cum poate ar trebui sa o ai si tu.

12 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să încerci de acum să și gândești.

| simonikxd a răspuns:

Nshh sunt multe straight face Parul(bucle, drept), Haine[sexyhee hee], Pantofi(tocuri, platformethinking)... Multe dar daca vreai sa zici la " interior" asa cum doresti tu kiss FUNDA^.^