| georgi_1134 a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe iubitul meu sa fie mai atras de mine? sa imi acorde mai multa atentie? va rog un raspunsstraight face

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, o pers. daca te iubeste te place si se simte atrasa de tine...eu zic sa fi mereu naturala, sa te aranjezi pentru el, sa fi putin indiferenta uneori ca sa ii atragi atentia si sa vezi daca chiar te iubeste, sa te porti frumos cu el, sa fi tandra, sa ii arati ca iti pasa de el, sa il sprijini in ceea ce face, adica faptul ca esti alaturi de el si ca ii daruiesti iubire cred ca e de ajuns, parerea mea.

| Anecherry a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti deschizi inima mai mult cand esti cu el, sa ii arati cat de mult il iubesti tu, sa il surprinzi cu anumite lucruri, si sa fii tu insatihappy.

| elementz a răspuns:

Pai cand mai iesi cu el sa te imbraci mai sexy sa te mai dai pe langa el sa il asculti cu atentie.doar stiu fetele cum sa se comporte cu un baiat. Succes!

| loredanna a răspuns:

E valabil ce a zis monik...acorda-i si tu mai multa atentie, schimbati garderoba, schimbati coafura, fii mai receptiva in pat, mai tandra mai salbatik, vezi de ce are el nevoie si ai sa primesti si tu

| loredanna a răspuns:

Sa fii tu cum spune dolce. uneori nu e de ajuns.multa rabdare intelegere sacrificii si compromisuri / tot timpul o relatie are nevoie si de ingredientele astea

| Bucatarul.com a răspuns:

Decupeaza o poza cu o fata din revista aia frumoasa (Playboy) si pune-o la spatele tau pe perete. In timp ce te tine pe tine-n brate sa vada poza aia, atractia va fi garantata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz sa fii mai rece cu el.cum zic unele raised eyebrows

| dolce a răspuns:

Sa fii tu! daca te iubeste cu adevarat el va fi cel care va avea nevoie de atentia ta! si totusi inceraca sa fii buna din toate punctele de vedere, sint sigura ca va aprecia...succes si pupicel

| zuzy_8969 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, nu stiu ce sfat sa. ti dau.mai bine fii mai rece cu el, sa vezi daca tine la tinewinking