| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Acum ceva timp sora mea l-a chemat pe prietenul ei la noi, acesta a venit insotit de un alt prieten ( X). X se uita ciudat la mine, m-a facut nesuferita de n ori, nebuna, figuranta, si se uita ciudat la mine, nu puteam sa il suport imi venea sa il bat. Dupa cateva saptamana am iesit in oras tot 4, sora mea cu prietenul ei X si eu, Eu nu aveam nici o treaba cu X. Am stat de vb a zis ca sunt chiar draguta, bla bla, m-a sarautat, m-a luat in brate m-a musacat de gat bla bla, eu nu prea l-am lasat sa ma sarute, am facut schimb de id-uri nr de tel. Seara cand am ajuns acasa m-a sunat am vb si pe mess, cateva zile am vb cu el, imi sp iubita mea, si mi-a zis dc nu vreau sa fiu cu el, ca el ma place, nu poate sa sp ca ma iubeste, doar ma place. dar, totusi exista si un dar de 2 zile nu ma mai baga in seama nu ma mai suna. Ore ce a fost asta?

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Poate a vrut doar sa vada cum reactionezi in astfel de situatii [cand iti vorbea urat]. Si poate ca iesind in oras toti 4, s-a simtit bine in compania ta si vrea sa mai iesiti. Mai iesi cu el daca iti inspira destula incredere, sau iesiti toti 4, din nou. Daca il placi, de ce sa nu incerci?

Bafta!happy

| cherrybomb a răspuns (pentru LittleDrop):

Problema e ca ma simt bine cu el dar nu il plac. funda. ai raspuns cel mai binehappy si mersi.

| LittleDrop a răspuns (pentru cherrybomb):

Poate te vei simti atrasa de el pe parcurs, nu poti sti daca nu incerci.happy

Multumesc de funda, ma bucur ca ti-am putut fi de folos. happy

| cherrybomb a răspuns (pentru LittleDrop):

Cu placere... problema e ca a inceput sa ma caute iar tipul laughing e cvea straniu laughing mi-a zis ca imi place sa ma joc cu el. k el chiar tine la mine si ca imi bat joc de sentimentele lui. dar nu i-am facut nimicsad

| LittleDrop a răspuns (pentru cherrybomb):

Hmm.thinking probabil a zis asta pentru ca nu-l prea bagi in searahee hee dar poate chiar simte ceva pentru tine, merita sa incercihappy

10 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

PS: am uitat sa spun, mi-a spus ca era sigur ca o fata cuminte ca mine nu ar putea sa stea cu un vagabont cum este el, dar sa nu uit ca dragostea de vagabont nu se uita niciodata. el este genul de vagabont cu fite, sa nu spun copil de bani gata

| inteligenta a răspuns:

A facut asta doar ca sa te atinga, te-a folosit fata fii si tu atenta cand faci ceva doar nu esti proasta! Ai grija caci sunt multi baieti in lumea asta care isi bat joc de fete deci mai bine gandeste-te de 2 ori cand faci ceva ca sa nu risti de ex: vine un baiat la tine de 16 ani (sau mai stiu eu)si mergeti in oras, va plimbati impreuna si ...intr-o zi te ia in masina te duca la capatul orasului(sau altundeva)si te violeaza, te bate sau chiar mai rau! Deci iti mai spun odata fii atenta! funda please?

| cherrybomb a răspuns (pentru inteligenta):

Stai linistita ca nu are cine sa ma bata laughing! NU era vb de atins la cate fete poate sa aiba. e genul meu de baiat. e frumos rau. dar totusi tot nu il suporrt poate sa imi zica ce vrea. si am aproape 19 ani si stiu unde ai vrut sa bati app : te **** si te lasa" nu o sa se ajunga niciodata aici! si in ultima parte ai commentului sunt ilogice explicatiile astea, nu stiu cum ai gandit-o pe asta oricum mersi

| IMC90 a răspuns:

''mi-a spus ca era sigur ca o fata cuminte ca mine nu ar putea sa stea cu un vagabont cum este el, dar sa nu uit ca dragostea de vagabont nu se uita niciodata''

replica asta a luat-o din carti sau de pe site-urile de agatat?

| AlexXx1 a răspuns:

Pai zi la baiat ce simti nu mai fi indiferenta asa zi ma tu ma mai placi? din ce ai zis nu poti zice ca nu te place poate are o alta iubita zic sa fi precauta