| Cosmin4Fan a întrebat:

Ce se intampla daca am facut sex cu maicamea? P. S Nu am facut-o dar vreau sa vad ce se intampla. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

In primul rand maica-ta va face puscarie. Asta daca tu esti minor. Si in al doilea rand,tu ai deranjat ceva la "cutiuţă" si prin faptul că numai gandesti la asta,nu ca sa faci! Morala si etica ne fac, ca din instinct sa nu avem ganduri si gesturi cu tenta sexuala fata de rudele de gradul 1, cel putin. Dar cu mama, tata si frati...este absolut interzis.

| rukimika a răspuns (pentru Elianna):

Frate esti nebun cu totul, daca fica sau fiul tau ar faceo cu tine?, cum ai proceda?

9 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Dpdv religios este un pacat foarte mare.
Daca vei avea un copil cu ea, acesta ar putea sa aiba malformatii la nastere.
Nu o vei mai privi vreodata pe mama ta cu aceiasi ochi.
Psihicul se va schimba putin, dar nu vei pati nimic la corp. Nu o fa cu ea...sunt mai multe fete afara decat crezi xD De ce ai intrebat asa ceva? -_- Credeai ca va transformati amandoi daca o faceti?

| FrozEenSoul a răspuns:

Hopa, asta suna a incest laughing

| EuOO a răspuns:

Ar trebui să râd de tine sau să plâng?

| Crimeea a răspuns:

Cum adica sa vrei sa vezi ce se intampla,nu ai voie nici sa gandesti asa ceva,doar animalele fac lucrul asta,noi nu ar trebui, ce-i in capul tau? nu mai gandi asa, revino-ti

| alynutzu20 a răspuns:

Esti nebun fratetongue
nici cu o ruda nu ai voie.happy
asa este in regulile crestine

| trollface a răspuns:

Zi cum dau de mama ta si o sa iti spun eu ce se intampla.

| kobra12 a răspuns:

Oameni k astia fac umbra degeaba pamantului obsedat om

Răspuns utilizator avertizat