| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu iubitul, nestiind, ai mei, mai ales mama, care acum ma trimite sa ma spovedesc.eu am mai fost la spovedit dar desigur pe atunci eram"curata", nu regret ca am facut-o, dar e aiurea sa povestesc asta preotului si mai ales ca afla si maicamea ca "s-a intamplat" pentru ca din cate stiu nu poti sa te impartasesti, iar daca nu-i spun preotului e pacat mai mare si daca nu ma duc o bag pe maicamea la banuieli, vreau un sfat.pls.urgent!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Spune-i adevaru'! oricum o sa se afle pana la urmabig grin

| AnTiBioTic a răspuns:

Du-te la spovedit da spune-i preotului alte pacatebig grin nu-i zice ca te-ai fu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu trebuie sa ii zici la preot ce ai facut, nu mamei tale, ce ii zici tu lu nenea preotu' trebuie sa ramana confidential happy + ca e ceva normal asa ca nu trebuie sa iti fie rusine, probabil ca mama ta nu o sa afle (PS: nu m-am spovedit niciodata, asa ca poate am ratat un detaliu.)