| andrew53128 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex de la 14 ani?
Eu am mai mult dar varul meu ar vrea sa incerce si nu stiu ce sa ii zic.Va rog ajutati-ma repede

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Si de ai avea 20 de ani... cu varul tau? esti nebuna?
Oricum, nici nu ai varsta potrivita ptasta, doctorii spun ca organismul nostru e pregatit de la16 ani in sus. Nu incerca...

| schmoll a răspuns:

Buna,esti mica, si cu varul tau nu, acum poate nu consientizezi, dar mai tarziu vei regretahappyfi desteapa cum cred ca eu esti:*succes, du-te si uitate la niste desene, si spune-i la var sa se uite si el

| lostsoul4ever a răspuns:

Eeee ce frumos era la 14 ani big grin mai bine e sa mai astepte macar pana la 16 ani ca daca isi incepe viata sexuala la 14 ani o sa fie numai cu mintea la "aceea partida" si nu e prea lejer sa stai toata ziua cu Ruffus TREZIT laughing

| loredanadanila a răspuns:

E mai ok de la 16 ani. Personal, eu nu ii sugerez. Ceva special nu are cum sa se intample... Ideea e sa fie pregatit.

| sUperCoLL a răspuns:

Vrei sa faci sex cu varul tau? esti crazy?

| amylya a răspuns:

Doamne fereste! de la 14 ani?! si mai ales cu un var? ce pana mea au ajuns copii de astazi o fac si cu rudele mai bine vezi-ti de vacanta decat de sex! sper ca ai sa ma asculti!happy

| Alice23 a răspuns (pentru amylya):

Nu ai minte?
Andrew a intrebat deoarece varul ei probabil vorbeste deschis cu ea si i`a cerut un sfat...dar asta nu inseamna ca o va face cu eawinking