| Bybyloy[:x] a întrebat:

Hi! Deci va rog sa ma ajutati! Imi place de un tip. vb pe mess dar foarte putin.Ca nu stiu ce sa-i mai zic.Va rog ajutati-ma ce as mai putea vb cu el.Niste subiecte! Multumesc!

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca iesiti afara. unde face revelionul. ce a facut in vacanta. ii spui ca ti'e dor de colegii tai. dar mai mult de el."happy. nu mai am ideilaughing. sczebig grin

| waXonwaXoff a răspuns:

Îi poţi spune:vrei să ieşim la un suc?

| DarKJoKeR a răspuns:

Off daca si pe mess ti-e rusine...:p
fa in asa fel incat sa-i atragi ump atentia, ca daca doar vorbesti cu el ca si amici se poate sa il indeparteze de tine:p.cred ca ar trebui sa ii dai totusi de inteles ca il placi

| Bybyloy[:x] explică:

Isi va da seama si mi-e rusine! Si mai ales daca ma refuza!sad

| Bybyloy[:x] explică:

Mey.nu pot.Fiinca mi rusine.Si daca o sa zica ca acum nu e pregatit de o relatie. Ce o sa fac cand ma intalnesc cu el la scoalacrying...nu stiu.Nu prea am curajsad!